Esi izgulējies?

Izgulēti matrači ir miega killeri numur 1. Daudzi cilvēki guļ vienā un tajā pašā gultā gadu desmitiem. Ja Jūsu gultai ir vairāk nekā 10 gadu, būtu vērts padomāt par jaunas iegādi.

Aptuveni trešdaļu katras dienas jūs pavadāt gultā. Vai šis laiks tiek pavadīts svētlaimīgi snaužot - vai mētājoties un grozoties - ir ļoti lielā mērā atkarīgs no jūsu matrača.

Viens no veidiem, kā matracis ietekmē jūsu miegu ir saistīts ar smalko asinsvadu tīklu, ko sauc par kapilāriem, kas darbojas zem ādas. Kad jūs guļat uz jebkuras ķermeņa daļas ilgāku laika periodu, tā svars samazina asins plūsmu caur asinsvadiem, kas atņem skābekļa un barības vielas ādai. Tas ir pamats nervu šūnām un sāpju sensoriem ādā, nosūtīt ziņu jūsu smadzenēm, lai jūs pagrieztos. Pagriešanās atjauno asins plūsmu nogulētajā ķermeņa daļā, bet tas arī īslaicīgi pārtrauc miegu. Ideāli, matracis, kas samazina spiediena punktus uz ķermeni un sniedz jums labāku nakts miegu. Taču ideāls matracis katrai personai ir atšķirīgs.

Kurš matracis ir piemērots tieši jums?

Meklēt pareizo matraci, tas nenozīmē meklēt augstāko tehnoloģiju zīmolu vai iztērēt vislielāko summu par matraci. Visdārgākais matracis nebūt nenozīmē, tas ir labākais. Augstas cenas etiķete ir divu komponenšu produkts, gan materiāli, kas tiek lietoti matracī, gan mārketings, kas palīdz to pārdot. Nereti mārketings pārspēj pat vis jaunāko un progresīvāko matrača materiālu.

Tā vietā, lai koncentrētos uz cenu un zīmolu, domājiet par to, ko jūs vēlaties redzēt matracī. Matrača izvēle ir ļoti personiska. Daži cilvēki dod priekšroku stingrākam matracim, savukārt citi dod priekšroku mīkstākam matracim. Lielāko ties cilvēki ar muguras vai kakla sāpēm atbalsta pieeju pērkot matraci: ne pārāk mīksts, un ne pārāk ciets. Vidējas stingrības matracis, vai ciets matracis ar virsmatraci, dos jūsu mugurkaulam, pareizo līdzsvara atbalstu un amortizāciju. Vislabāk šo funkciju nodrošina zonētie pocket atsperu bloka matrači, jeb tautā pazīstami kā ortopēdiskie matrači.

Ja Jums ir alerģija vai astma, pērkot matraci, iespējams, jūs pievēršat uzmanību uzskatam "hipoalerģisks” vai „antialerģisks”. Tomēr ir ļoti daudzi matraču ražotāju apgalvojumi, ka viņu matrači ir hipoalerģiski vai neatbalsta putekļu ērcīšu vairošanos, bet nav zinātnisku pierādījumu, lai akceptētu šos apgalvojumus. Putekļu ērcītes dzīvo jebkurā matracī jo tur ir ēdiens, un šis ēdiens ir jūsu atmirušās ādas šūnas. Prātīgāk ir ieguldīt nevis antialerģiskā matracī, bet pievērst īpašu uzmanību vai matrača pārvalks ir mazgājams. Tas veido barjeru, kas novērš putekļu ērcīšu nokļūšanu līdz jums. Matrača pārvalks samazina alergēnu pieaugumu, laupot putekļu ērcītēm to pārtikas piedāvājumu.

Un kā ar tiem memory putu matračiem, kas var maksāt tūkstošiem eiro? Ir daži pierādījumi, viņi var palīdzēt ar muguras problēmām un uzlabot miegu, bet to priekšrocība pretstatā pocket atsperu bloka matračiem ir tikai ļoti neliela. Lielākā priekšrocība putu matračiem ir samazināta kustību jūtamība, ļaujot jums gulēt kamēr jūsu partneris mētājas un grozās jums blakus. Tomēr jāpiebilst, ka jaunie pocket atsperu bloka matrači ir pilnveidoti un to bloks ir zonēts, kur atšķirīgām matraču zonām ir atšķirīgas stingrības un lieluma atsperes.

Piedāvājam trīs dažādas klases matračus ikvienam gulētājam un dažādam budžetam. Elpojošs matracis — pareizs miktroklimats. Matracis ir radīts, izmantojot modernākās tehnoloģijas un augstvērtīgākos materiālus. Mūsu matrači no citiem atšķiras, ar to, ka mūsu matraču sānu malas netiek nostiprinātas ar porolonu, kas ļauj matracim elpot, un nodrošina pareizu mikroklimatu. Pateicoties stūru stiprinājumiem, matracis saglabā savu formu.

Atsperu bloks komfortablam miegam

Matracī katra spirāliskā atspere atrodas savā kabatiņā. Tā darbojas individuāli un nodrošina pareizu atbalstu jūsu mugurkaulam. Matracis pieņem jūsu ķermeņa formu, jūs jutaties komfortabli, un blakus guļošais cilvēks nejūt jūsu kustības.

Roku darbs

Individuāls roku darbs padara katru matraci par tieši jums radītu produktu!

Noņemama virsma

Matracis kalpos ilgi, pateicoties dubultam, izturīgam šuvumam. Rāvējslēdzis padara matrača virsmu viegli noņemamu, tātad mazgājamu 30°C, kas atbilst higiēnas prasībām. Matrača virsmu veido gaisa caurlaidīgs, trikotāžas audums, kas nodrošina pareizu gulēšanas mikroklimatu.

Matraci veido 250 atsperes uz 1 m² vai „multipocket” atsperu bloks, kurā ir 310-320 atsperes uz 1 m².

Pedāvājam Silver, Lux un Delux klases matračus

Silver — vidējas klases matrači

Sērija LUX — augstākas klases matrači

Sērija DELUX — augstākās klases matrači

Produkts veiksmīgi pievienots grozam!

Turpināt iepirkties Noformēt pasūtījumu ››